Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - I Wanna Fly

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wanna Fly".
3. Video është e këngës "I Wanna Fly", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - I Wanna Fly  (Feat. Gentz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Genc Prelvukaj

24/07/2010

2010-07-24T16:23:57+00:00hekuran:
kur hin ne klab baby
na ben krejt per vete
kur kcen ne tavolin e
kur kmishen e deshe
syt e mi ja tek ti
qdoher kur je ne levizje
veq gojen kur e hap
po ma qet prej krize.
dridhu mami move you bade
je so hat baby oooooo nononon
dridhu mami move you bade
je so hat baby ooo nonono

gentz:
hej mami syt i majn te ti
hej mami syt i kom tek ti
hej mami durt i maj te ti

hekuran: i wanna fly
gentz: dridhe trupin zemer
hekuran:baby i wanna fly
gentz:lema doren prap ne maic
hekuran:i wanna fly
gentz:dridhe trupin zemer
hekuran:i wanna fly
gentz:lema doren prap ne maic

gentz
pot shoh en club
rrin po kcen tamon um sheh
drejt ne mu vjen 1 epin e 2 te nxen qdo kompleks anash e len
durt pot shkojn ne telefon
1 kang e jemja ne rington
niher te kshyri um provokon
kthehesh kah une e tangat mi kallxon

gentz:hej mami syt i majn te ti
hej mami syt i maj te ti
hej mami durt i maj te ti

hekuran:
kur hin ne klab baby
na ben krejt per vete
kur kcen ne tavolin e
kur kmishen e deshe
syt e mi ja tek ti
qdoher kur je ne levizje
veq gojen kur e hap
po ma qet prej krize.
dridhu mami move you bade
je so hat baby oooooo nononon
dridhu mami move you bade
je so hat baby ooo nonono

gentz:
hej mami syt i majn te ti
hej mami syt i kom tek ti
hej mami durt i maj te ti

gentz:ni sen i ri i nxeht
prej kuzhines my heki gramafon xhez.


Ky tekst u dërgua nga Lawdiaa
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet