Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Lene Cigaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

........................

2x
Se e di që nuk bën, e di që më dëmton
as kafja në mëngjes,
pa ty nuk më shkon

2x
Qysh me t’lon cigare?
A ka tjetër qare?
Ma harxhove Lekun,
shumë njerëz i le të vdekur

..........................


Hekuran Krasniqi - Lene Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lene Cigaren".
3. Video është e këngës "Lene Cigaren", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0