Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekurani - Qysh Me Harru

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Me Harru".
3. Video është e këngës "Qysh Me Harru", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekurani - Qysh Me Harru  (Feat. Xheza)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Hekuran Krasniqi

Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Xhezair Elezi (Xheza)

28/03/2019

2019-03-28T11:00:07+00:00Hala me dridhet zemra zanin me ja ni
E kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji (4here)

Dashuri si ne perrall sa shum u deshtem me n fund u ndam
Sa shum veshtir do t jet per mua kujt do ti them un tash te dua
Je ajo qe ma ndryshove jete permes teje un ma mir e njoha veten sa veshtir do t jet per muaaa kujt do ti them un prap te dua

Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji


E di qe zoti sdo te m fali sa shum per te do t me merr malli fati i till ishte per mua deri sa t vdes do ta dua

Ti je ajo qe ma ndryshove jeten permes teje un ma mir e njoha veten
Sa veshtir do t jet per mua
Kujt do ti them un prap te dua

Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnj
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji


Ky tekst u dërgua nga Pogradeci
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet