Official Video

Hekurani - Fshehurazi Kam Qa  (Feat. Dardan Gjinolli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2019

2019-07-19T12:00:09

Featuring

Dardan Gjinolli

Muzika & Teksti:

Hekuran Krasniqi
Kur e pashe
u ndala dhe i thashe
emrin si e ka
u ndal, s'e tha asnje fjale
s'e tha asnje fjale
S'e kam pa dashnine
qe sa vjet s'e kam pa
Krejt i paska ngja
Kur me tha emrin si e ka
fshehurazi kam qa

REF. 2x:
E kuptova se esht bija jote
Identitke sikur ti po ngjan
E kuptova se eshte bija jote
Emrin qe kem dasht ja paske lon

Kur e pashe
u ndala dhe i thashe
emrin si e ka
u ndal, s'e tha asnje fjale
s'e tha asnje fjale
S'e kam pa dashnine
qe sa vjet s'e kam pa
Krejt i paska ngja
Kur me tha emrin si e ka
fshehurazi kam qa

REF. 2x:
E kuptova se esht bija jote
Identitke sikur ti po ngjan
E kuptova se eshte bija jote
Emrin qe kem dasht ja paske lon

Kartolina (1)

2019-07-20 12:12:46
Kur më tha
emrin si e ka
Fshehurazi kam qa

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...