Më mbaj mend (për 1 muaj)

Heldi Kraja - Shiko Tek Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Shiko tek une
naten mendohu
shiko tek une
mos u trishto
jemi te dy
kjo ka rendesi
leri te tjerat
eshte mrekulli.

Jeto me mua
vetem nje nate
edhe pse jeta
eshte shume e gjate
kur te zgjohesh
ti e kupton
une kam ikur
sa nuk eshte vone

(refreni)
Une e di
dhe po te rri
nuk ka rendesi.
Une e di
nuk e kupton
ti je femije

Eja tek une
dhe mos u mendo
se neser nuk jam
ai qe ti do
jam i lodhur
nga kjo jete
e gjitha genjeshter
dhe jo e vertete.

Jeto me mua
vetem nje nate
edhe pse jeta
eshte shume e gjate
kur te zgjohesh
ti e kupton
une kam ikur
sa nuk eshte vone

(refreni)
Une e di
dhe po te rri
nuk ka rendesi.
Une e di
nuk e kupton
ti je femije

Jam i vetmuar
i lodhur, i derrmuar
sot, nuk vjen as ti
kjo nate nuk do me beje
shoqeri...

Heldi Kraja
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1


Heldi Kraja - Shiko Tek Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiko Tek Une".
3. Video është e këngës "Shiko Tek Une", por nuk këndohet nga Heldi Kraja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Heldi Kraja:


Komente 0