Henri Mahmuti
Henri Mahmuti
Henri Mahmuti
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop-rock
Henri Mahmuti është këngëtar. Student në degën Art & Design dhe autodidakt sa i përket studimeve për muzikën, dalja e tij e parë skenike ka qenë në konkursin artistik “Tirana Art Fest”.

Në Tetor 2018, Henri Mahmuti merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Nuk Kthehet Pas".

Në Shtator 2019, Henri merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Fajtor".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0