Më mbaj mend (për 1 muaj)

Henrik

Henrik
Nuk ka akoma asnjë votë

Henrik është këngëtar. Në Maj 2008, Henrik merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Une Dhe Ti".

Në Maj 2009, Henrik merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "E Vetmja Je Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0