Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hero Thug - Ohh Baby

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ohh Baby".
3. Video është e këngës "Ohh Baby", por nuk këndohet nga Hero Thug.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hero Thug - Ohh Baby  (Feat. D.P.G, Big M & D.I.Ll.E.R.I-G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

D.I.Ll.E.R.I-G

Featuring

D.P.G

Featuring

Big M

20/08/2010

2010-08-20T20:14:39+00:00[ Refren ]
- OH BABY AFROMU NGAT //
- OH BABY PO DU MET PAS QDO NAT //
- NISU ZEMER TI TE UN //
- SE KJO NAT NUK KA FUN //

[ Verse 1 ] D.P.G
- A po do me ni ni fllow a po do me ni ni bit //
- a po do mu qu me kcy Hajde shary ti livrit //
- nese do thuj shit e nese ki qef edhe hit //
- jemi tlujt per ka repi kshtu qe mos u habit //

- haha une jom nbin njo 2 me mu po rrin //
- e villa mikrofonin raki shum jon ka pin //
- ej thirri shoqet hajde te une nvizit //
- kerrin e kom hiq pa guma po per ty kom me shllajfit //

- je e gat e holl po spo muna mu koll //
- sa her pom vje mu ngat pom hahesh sikur moll //
- je si karramel bombon met puth niher a bon //
- ama synin ton ta mshefi ner jargon //

- per ty gjithqka kisha bo normal jom ka e boj //
- qe 10 dit e 12 or veq per ty po menoj //
- veshin nashta ta shurdhoj si andoll une tnimoj //
- me bo me t`pa n´qytet zemer ruju t`kidnapoj //

Refren
- OH BABY AFROMU NGAT //
- OH BABY PO DU MET PAS QDO NAT //
- NISU ZEMER TI TE UN //
- SE KJO NAT NUK KA FUN //

[ Verse 2 ] BIG M
- ski nevoj me ma qu vetllen hajde ma ngat //
- spo du afat se ti koke pa mandat //
- domethon je e lir une nuk jom djal i shtir //
- mere numrin e telefonit e um thirr met lir //

- e paske trupin e mir e i mir jom edhe un //
- hajde qu nisja kce per mu deri nmaximum //
- kurgjo nuk po du ma shum qat puthje a po ma jep //
- ama ama pash ty se perdori e lo n`gjep //

- zemer pe she qe kom emer un kom edhe tjeter femer //
- tjerat qe i kom pas deri sod i shkeli me themerr //
- ni rren sen sum kushton un po du veq met nxon //
- u kry tripi nket on hajde shkojm rrim naton //

- bomi familje moderrne njoni tjetrin e tadhtojm //
- fraerin ton me femnen tem nese do i kompenzojm //
- edhe tjetra sikur ti bohet kishe sen spo di ski nevoj m e fol ma -shum hajde nsja piii //

Refren
- OH BABY AFROMU NGAT //
- OH BABY PO DU MET PAS QDO NAT //
- NISU ZEMER TI TE UN //
- SE KJO NAT NUK KA FUN //

[ Verse 3 ] HERO THUG
- owww kadal zemer ti po pishe shum //
- po bona kishe mka zon E met vnu n´gjum //
- kati dyt so shum nalt kisha preferu mu ngjit //
- ma posht se kati i tret dera par hiq pa drit //

- kejt terr e kena venin qu shkojm e nxom renin //
- ki perparsi e para E mos ta kpus penin //
- un po shkoj deri posht pi marr dy shampanjo //
- deri sa thypi nalt hin bone ni tush nbanjo //

- Kadal nisja me livrit Qoje dance qet bit //
- me ni fllow qe t´habi e per toke tshkarravit //
- Nuk munesh me bertit se kualiteti tka hup //
- syni ama faqen tonde se po do me ta thup //

- ki nderin me kon po rri ki nderin me kon po pi //
- qiko un ta qita rrethin po nuk je ka di //
- hajde tash nisja pi deri nsaba mos i ngi //
- sen nuk je tu pa ti E hajde ma ngat rri //

Refren
- OH BABY AFROMU NGAT //
- OH BABY PO DU MET PAS QDO NAT //
- NISU ZEMER TI TE UN //
- SE KJO NAT NUK KA FUN //


Ky tekst u dërgua nga  arlind
Më Shumë Këngë Nga Herolind Ramabaja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet