Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herolinda Laqaj

Herolinda Laqaj
  • Vendlindja:
  • Gjermani 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Korrik 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Herolinda Laqaj është poete. Jeton ne Kosove qe nga viti 2001. Shkollen fillore e perfundoi ne SHFMU "HAZIZ TOLA" NE Prizren. I pelqen te shkruaj poezi gjithashtu edhe tregime.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

4


Komente 4