Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

E Vogel S'jam

Nuk jam e vogel
por edhe e madhe
lodrat nuk me
pelqejn fare.

Motres time
ia kam lakmi
ajo meson
e une luaj
si femij.

Me nuk jam
e vogel
me nuk jam femij
dua te mesoj
dhe te kem liri.

- poezi nga Herolinda Laqaj


- Poezia u dërgua nga Herolinda1 -

Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet