Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hersi Performon Live Në “Eurovision In Concert”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-04-2014]
Hersi Matmuja përfaqësuesja e Shqipërisë në “Evrovizion”, ishte pjesë e “Eurovision in Concert” që u mbajt të shtunën në Amsterdam. Ishin 4 këngët nga ky festival tradicional që u paraqitën në sallën Melkweg. Ky është koncerti më i madh para festivalit evropian që sjell prurjet më të mira të garës së madhe.Hersi ndjehet e lumtur që “Eurovision in Concert” në faqen zyrtare të këtij festivali ka potencuar për zërin më të çmuar të saj si në zhanrin klasik ashtu edhe në atë zbavitëse.“Jam shumë e lumtur që jam zgjedhur më mesin e katër këngëve konkurruese të festivalit Eurovizion në koncertin e madh të organizuar nga ‘Eurovision in Concert’ që u mbajt të shtunën në Amsterdam”, ka thënë ajo. Urojmë që Hersi të arrijë suksese edhe në festivalin “Eurovizion” që do ta mbahet në muajin Maj.
 (Teksteshqip)

      Hersi - One Night's Anger [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet