Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hersiana Matmuja - Me Cilin Rri Ti Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Cilin Rri Ti Dashuri".
3. Video është e këngës "Me Cilin Rri Ti Dashuri", por nuk këndohet nga Hersiana Matmuja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hersiana Matmuja - Me Cilin Rri Ti Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Teksti:

Agron Tufa

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

28/12/2010

2010-12-28T08:15:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Cilin Rri Ti Dashuri" kënduar nga Hersiana Matmuja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hersiana Matmuja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Agron Tufa
Orkestrimi: Gent MyftarajDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hersiana Matmuja:


Komente mbi këtë këngë