Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hidaver Osmani - Më Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Beso".
3. Video është e këngës "Më Beso", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hidaver Osmani - Më Beso  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Muzika & Teksti:

Hidaver Osmani

Këngë e albumit:

"Nomadja"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Nuk dua tash të më dashurosh
Shkove njëher shko përgjithmonë
Të kota janë fjalët e tua
Kur përshpërit se të dua

Ref:
E hej,hej të deshta më beso
Hej hej mos më shiko s't besoj
Hej,hej të deshta më beso
Hej,hej të lutem më harro

Nëse prap dëshiron t'jesh me mua
Thuaj njëmijë herë ty të dua
Për ty vuaj dhe të dashuroj
Por unë ty jo nuk të besoj

Ref:
E hej,hej të deshta më beso
Hej hej mos më shiko s't besoj
Hej,hej të deshta më beso
Hej,hej të lutem më harro

Muzika: Hidaver Osmani
Teksti: Hidaver Osmani

Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë