Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hidaver Osmani - S'jam I Vdekur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam I Vdekur".
3. Video është e këngës "S'jam I Vdekur", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hidaver Osmani - S'jam I Vdekur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Muzika & Teksti:

Hidaver Osmani

Këngë e albumit:

"Ankthi Si Hije"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Diçka në zemër më mundon
Nuk e di as vet çka kam
Një zjarr shpirtin mua ma mundon
S'jam i vdekur as nuk jamë i gjallë

Ref:
Për ty bukuroshe
Këtë këngë t'a kushtoj
Për ato netë që i kaluam
Këtë këngë t'a këndojë

Vetëm ti më mundon
E kuptova n'agoni
Vetëm ti më shëron
Nga kjo dhembje e dashurisë

Ref:
Për ty bukuroshe
Këtë këngë t'a kushtoj
Për ato netë që i kaluam
Këtë këngë t'a këndojë


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet