Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hidaver Osmani - Liza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liza".
3. Video është e këngës "Liza", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hidaver Osmani - Liza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Ankthi Si Hije"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Shkove ti lamtumirë
Nuk më the
Dhe një ditë mu kujtua
Ai moment

Ref:
Liza-Liza,o moj Liza
O moj Liza,ty të kujtoj
O Liza-Liza o moj Liza
O moj Liza ty s'të harroj

Të kujtoj,
Jo nuk mundem të harroj
Dhe ja sot u inspirova
Të këndoj

Ref:
Liza-Liza,o moj Liza
O moj Liza,ty të kujtoj
O Liza-Liza o moj Liza
O moj Liza ty s'të harroj

Teksti: A. Asani
Muzika: A. Asani


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë