Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Kot Mundohem Të Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Teksti:

Hidaver Osmani

Këngë e albumit:

"Kot Mundohem Te Harroj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00Kot mundohem të harroj
Duke menduar mëngjesi agon
E unë pa i mbyllur sytë
Tërë natën për ty mendoj
Kjo zemër ende t'dashuron

Ref:Kot mundohem të harroj
Të largoj nga zemra
Dua t'gjitha ti harrosh
Të kthehesh të jesh e imja

Sikur unë në dhomë je e mbyllur
I kërkon vetes shpëtim
Do të mundon ty vetmia
Dhe do t'më kërkosh mua për ngushëllim

Ref:Kot mundohem të harroj
Të largoj nga zemra
Dua t'gjitha ti harrosh
Të kthehesh të jesh e imja


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet