Audio

Hija Jetes - U Perzi Leshi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Fol Çka?"

Këngë e albumit:

"Albanian Hip-Hop Vol.6"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Perzi Leshi" kënduar nga Hija Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hija Jetes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...