Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hija Jetes - S'ka Lidhje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Lidhje".
3. Video është e këngës "S'ka Lidhje", por nuk këndohet nga Hija Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hija Jetes - S'ka Lidhje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Back In The Game"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Lidhje" kënduar nga Hija Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hija Jetes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga KAOS. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Intro :

Auuuuuh
1-2-3 hajde kejt
1-2-3 hajde kejt
1-2-3 hajde kejt
1-2-3 hajde kejt

Ajo o krejt si une
ka qef me pi si une
ka qef me thy si une
e din qe s'munet asnihere me gjet si une
m'njeh mu ma mir se une
du nonstop me to me nejt
se nonstop me to ma then
e di qe veq per mu vjen
kur jom me to s'du me dit sen
ou e di e di qe e kom kur e du
sa e du s'munet mu thon me fjal
e kom e kom veq per mu
edhe s'du kurr hiq me kerkon me nda
i thom qe jom veq i saj ajo ma bon pse po rren
une e di prap sem beson ama veq le ta man n'men

Chorus :

S'ka lidhje kur edhe ku
s'ka lidhje sa je me mu
s'ka lidhje kur edhe ku
se une si ti s'kom pa kurr jo
sa najs sa mir sa najs
si ti s'kom pa kurr jo
o ou - o o ou - o o ou
si ti s'kom pa kurr jo

Ajo o krejt si une
ka qef me pi si une
ka qef me thy si une
e din qe s'munet asnihere me gjet si une
hajt tash hajt tash shkune
kurr nuk i rritet menja kejt dojn me pas
po ajo o e jemja
per mu perpos saj ska tjera femna
e kom en men n'cilin do ven qe ena
munesh me kqyr po s'munesh me prek
munesh mi fol amo ajo nuk t'vren
menon veq per mu edhe une njejt
nuk ja nin kurr jo qa menojn tjert
s'ka lidhje kur edhe ku
kur une jom me to e ajo o me mu
edhe me asnjonen nuk e kisha ndrru
o shit po m'doket pe du

Chorus :

S'ka lidhje kur edhe ku
s'ka lidhje sa je me mu
s'ka lidhje kur edhe ku
se une si ti s'kom pa kurr jo
sa najs sa mir sa najs
si ti s'kom pa kurr jo
o ou - o o ou - o o ou
si ti s'kom pa kurr joMë Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë