A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Humus - Dyfishohem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dyfishohem"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1


Shoh fytyra, e nuk ndalen
Qendroj ne nje vend
Ndahem ne dy

Pjese qe nuk pershtaten
Jeta qe nuk jetohen
Dy qe nuk bashkohen
Kurre

Ne nje moment

Dyfishohem

Perseriten gjerat
Qendroj ne nje vend
Mendoj per nje

Te ardhme qe nuk e shoh
Shprit qe nuk e prek
Iluzion qe nuk vdes
Ne mua

Ne nje moment

Dyfishohem


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019