Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ne Mur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne mur e shoh nje ore te ndalun
Ne mes te ores e shoh nje dore te zgjatun
Ne dore e shoh nje qafe te kapun
Nuk di a e shihni ju kete

Ne mur levizin hije te zeza
Ndjej frike nga ato kur i shoh
Ne mes te hijeve flen nje shpirt i trembun
Nuk di a e ndjeni ju kete

Me thuaj, me thuaj se ku jam
Me thuaj, me thuaj
Me thuaj, me thuaj se ku jam
Me thuaj, me thuaj

Prej murit degjoj klithje te njerezve
Se te kujt jane keto nuk e di
Pervec klithjeve verej femije te ulun
Nuk di perse jane aty

Me thuaj, me thuaj se ku jam
Me thuaj, me thuaj
Me thuaj, me thuaj se ku jam
Me thuaj, me thuajPublikimi: 01/12/2005Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente mbi këtë këngëHumus - Ne Mur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Mur".
3. Video është e këngës "Ne Mur", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.