Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ameba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mire se erdhe ne kete bote
Dhe gjithcka qe deshiron
Zgjedhe me kujdes

Se ne syrin tim eshte thellesia
E thelle dhe e unte
cdo dite vjen e shkon dhe humb

Ameba

Disa, verej, mbi re fluturojne
Por edhe disa
Qe sguxojne as te enderrojne

Jemi shume te rrezikshem
Jemi pa forme
Te rrezikshem per veten tone
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2


Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Ameba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ameba".
3. Video është e këngës "Ameba", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.