Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Nje Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shikoj gjera te vogla
Mbi tavoline
Secila me perkujton
ne dikend

Hutohem duke shetitur
Neper te kaluaren
Shoh ngjarje
Qe me ikin

Aq shpejt
Aq lehte

E koha po kalon aq shpejt
Sa lehte qe koha po kalon

Ndegjoj veten duke
Biseduar
Me njerezit mbi tavoline
Sa me mungojne

Shtrihem e mendoj me ze
Qe edhe muret te me kuptojne
E koha
Po kalon

Aq shpejt
Aq lehte



Publikimi: 01/12/2005



Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente mbi këtë këngë



Humus - Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite".
3. Video është e këngës "Nje Dite", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.