Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Edhe N'vdeksha Mos Mbaj Zi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


EDHE N'VDEKSHA MOS MBAJ ZI
SE TI JE AJO QE DON DHE MEM SHTI
EDHE PSE M'KE VRA TA FALI GABIMIN
ME LOT E MI DO TA SHUAJ ZJARRIN
PO JETOJM NJERI PA TJETRIN

ME FAL QE SPATA FUQI DASHNIN TA MROJ
ME FAL SE FAMILJEN SMUND TJU KUNESHTROJ
ME FAL PER TY DESHIRAT QE STI KAM PLOTSU
QKA TE BOJ kur FATI DESHTI DASHNIN ME NA MARU

JE MARTUNE JAM I MARTUN
PO ME MBYT MENDIMI PSE KSHTU VEPRUM
ME KE DASHT E T'KAM KAM DASHT
SOT DESHIRA IME QE SJEMI BASHK
PO JETOJM NJERI PA TJETRIN

DASNIN TONDE PER ASGJE NBOT SE KISHA NDRRU
EDHE PSE JAM I MARTUN PRAP T'KISHA PRANU
NDOSHTA TASH KI NAJ TJETER PO UN NUK BESOJ
PER DASHNIN TON DERI N'VDEKJE UN DOT VAJTOJ

AMAN AMAN AMAN......PER DASHNIN TONDE DERI NVDEKJE UN DOT VAJTOJ(DOT VAJTOJ)


Ky tekst u dërgua nga  lena

Hysen Trubareva - Edhe N'vdeksha Mos Mbaj Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe N'vdeksha Mos Mbaj Zi".
3. Video është e këngës "Edhe N'vdeksha Mos Mbaj Zi", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0