Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Hajt Moj Zemer Hajt Dukat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajt moj zemer hajt dukat
Pe dridh zemer perinat
Je e bukur pa ....
Krejt rinin pesh e qove (2X)

Lumi ai djal qe ka nafak
Lumi ai djal moj qe te ka
Luje vallen ti per rethi
Me shkimin me dor per veti (2X)

Me mindil qe ki ne dor
Mir pe lun ti ket or
Krejt rinin e tranon
As kerkush spot sillet oo (2X)

Je e bukur je llokum
Dridhe belin ti ma shum
Kur po lun me ket stil
krejt te kan lakmii (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Menton

Hysen Trubareva - Hajt Moj Zemer Hajt Dukat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat".
3. Video është e këngës "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0