Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hysni Klinaku & Morena - Të Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Pres".
3. Video është e këngës "Të Pres", por nuk këndohet nga Hysni Klinaku & Morena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hysni Klinaku & Morena - Të Pres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Merre Kët Dhuratë"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Edhe kur ti flen e fundit mua zgjuar do të më lësh zgjuar dooooo të më lësh te pres dhe kur ti zgjohesh e para mua zgjuar do te me gjesh zgjuar dooooooo te me gjesh te pres

reff. x2
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos ta shlis

Gjithë pa gjum po me shkon nata lagjes tande strehen stret, lagjes taaandeee strehen stret per kursum moj nuk ta fala natë e ditë shihu po me rreh natë e ditë shihu po me rreh

reff. x2
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos ta shlis

Hajde gutu hajde shpejt mos u vono/............

reff. x4
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos ta shlis


Ky tekst u dërgua nga Drilonn.
Më Shumë Këngë Nga Hysni Klinaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet