Më mbaj mend (për 1 muaj)

I.N.S.E.C.T - Mos U Kthe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Refreni
2x
Mos u kthe ishalla ty del flaka \\
u pendova qe une ty te pata \\
Le t'harroen ato net e zjarrta \\
Jom kon i vetmi qe per ty qajta \\

InScT

E kur nuk shkon me zor rinia nuk shkon \\
se ti mua nuk me don \\
me genjeve ton kohen qe ishim bashk \\
e keqperdore ti lulen qe ta dhash \\
vajz e bukur me plot sherr \\
jo ti mendjen kurr sma merr \\
se me ty gabova ne fillim \\
te lutem shko se nuk ka me kthim \\

Refreni

Mos u kthe ishalla ty del flaka \\
u pendova qe une ty te pata \\
le t'harroen ato net e zjarrta \\
Jom kon i vetmi qe per ty qajta \\

Ky tekst u dërgua nga Unbekannt   Flogert


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/09/2010


I.N.S.E.C.T - Mos U Kthe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Kthe".
3. Video është e këngës "Mos U Kthe", por nuk këndohet nga I.N.S.E.C.T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alidema:


Komente 0