Ibo Buzoli
Ibo Buzoli
Ibo Buzoli
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Qershor 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: R&B reggae
Ibo Buzoli është këngëtar. Më datë 21 Maj 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Shum Je Nxhe".

Më datë 23 Qershor 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Mir Po Dokesh", në bashkëpunim me Emrah Buzoli.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0