Official Video

Ibrahim Kasami - Larg Vendlindjes Ne Gurbet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2012

2012-11-10T17:21:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg Vendlindjes Ne Gurbet" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...