Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Thirrem Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne tan boten kam kerku
Nje qik gjeta per mu
Syt e tu kur i shikova
Menjeher u dashurova

REF.:
Thirem Thirem zemer
E vetmja femer
Ti ne zemren time
Moj princesh princesha ime

Te dua loqk pa mas
Per mua je ilaq
Te Shikoj n'sy e te Thom
Te dua pergjithmon

REF.:
Thirem Thirem zemer
E vetmja femer
Ti ne zemren time
Moj princesh princesha ime


Ky tekst u dërgua nga Dashurim Azizi


Publikimi: 10/07/2019
Muzika: Adnan AliuMë Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:


Komente mbi këtë këngëIbrahim Kasami - Thirrem Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirrem Zemer".
3. Video është e këngës "Thirrem Zemer", por nuk këndohet nga Ibrahim Kasami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.