Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Hekja Nanes Hallet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Sami Aliu

Këngë e albumit:

"Fustani Me Ngjyra"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2019

2019-07-10T17:48:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hekja Nanes Hallet" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet