Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibraim Omura
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ibraim Omura është këngëtar. Më datë 18 Dhjetor 2015, Ibraim Omura publikon videoklipin "Diamant Për Dashuri".

Në vitin 2019, Ibraim Omura publikon albumin "Live 2019".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet