Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ice Boy - Nje Puthje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

nenennnenen,neenenenenenenen,,,?para mehe pelqen o sa i nigon fjalt ti ncjncn ,, ki me kalu vren mir ka mu nejt ska met lan me mezit une me kto dur te preku blej ,,, vetem nje puyhje ne mengjes ,, hajde me mua dej ne diskotek nuk e din sa shum te du nihesh tum afru tashti zemra ime thot a po vjen me mua se spo rri se zemra ime ndalet vetem per ty...
2x
nenenenenne,nennenenenenenen,,,?para meje pelqen o sa i nigon fjalet ti ncncncn,, ki me kalu veren mir ka mu nejt skam met lan mem merzit ,, une me kto dur tmreku blej,,,vetem nje puthje ne mengjes hajde me mua dej ne diskotek,,,nuk e din sa shum te du nihesh tum afru zemra ime thot a po vjen me mu se spo rri ... se zemra ime ndalet vetem per ty ty ty ...


Ky tekst u dërgua nga  djellzaAgon Nimani
Publikimi: 07/08/2008


Ice Boy - Nje Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Puthje".
3. Video është e këngës "Nje Puthje", por nuk këndohet nga Ice Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agon Nimani:


Komente 0