Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ice Boy - Hip-Hop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip-Hop".
3. Video është e këngës "Hip-Hop", por nuk këndohet nga Ice Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ice Boy - Hip-Hop  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/10/2012

2012-10-13T09:09:08+00:00Un jom qyky qe gjeth ka mu kan
kush um del perpara stutna se ja qi at nan Ne dit sodit ski shoqni
Shoqnija jon, tvjen mas interesi.
Weq a ki pare
Shoqnia vjen permas tu kcy valle,
Kshtu qe qito fjal i thash
Weq tjeter her sbona Dallash
Jom ngul 1 her sngulna ma,
Shoqnia sen spot vyke be vlla
Knaqu be hawer sa je i ri
Se Kur trritesh ,
Munohesh me punu per gru
E per qata thmmii
Per bukk tgojes haweri jemm
Pasha qit nimet kriza po vjen
E me kito fjaL deshta me than
Se shoqnia po lypke qi At nan ;)


Ky tekst u dërgua nga Artin :)
Më Shumë Këngë Nga Agon Nimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë