Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ice Boy - Shoqja Po Lyp Kerr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/03/2014

2014-03-19T02:46:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqja Po Lyp Kerr" kënduar nga Ice Boy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agon Nimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet