Më mbaj mend (për 1 muaj)

Il Ghost - Midis Europes (Feat. Stresi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31

-IL GHOST-
Midis Europes (hoo ye)
Shqipe Milano(gang gang)
Pare prej kokes(hoo ye)
Midis Europes (Gang Gang)
Jon tu bo foto gucci me skof
Hashish Morocco ko me marr do do
Shqipe Milano (gang gang)
Midis Europes o Midis Europes

Policia mkan nal une pa dokument
mi kan lidh durt, m'kan shti nkerr
tani mka rre, mi ka marr lekt.
Pasha nanen kom menu qe po des
Pasha nanen nuk e bana me qef
Po paret i kom shok e pa ta nihna vet
Nuk e du un ni piece e du torten komplet
Motherf**ker as sun m'prekin
Motherf**ker e rapertiti hekrin
Sjom tu e ni ma eren e rruges
Jom tu e ni vec eren e lekit
Policia speiciale po vin edhe fmia tu bertit
FU-FUCK THE POLICE
Kta nuk e din sa vjet i kom pas kur e kom ble alltin e par

Faccia bianca, cocaina
Jon tu edit krejt Italia
Mamma Mia, Mamma Mia
Me 5 kerre si mafia
Tash un i kom e ti nuk i ki
Un jom Choppa kur ti je veq NLE
Droga jeme jon paret Mon Ami
I kom than asi droga nuk du me pi
As nuk du mi shiit

(E maj n'men niher n'Kosovë, ekom taku ni plak rrugës qe pshtillke cigare edhe, ka than: "Avash, avash, Kingji bahet Dash." Edhe kurr se kom harro)

Midis Europes (hoo ye)
Shqipe Milano(gang gang)
Pare prej kokes(hoo ye)
Midis Europes (Gang Gang)
Jon tu bo foto gucci me skof
Hashish Morocco ko mi marr todo
Shqipe Milano (gang gang)
Midis Europes o Midis Europes

-STRESI-
(It's bad boys for life)
Kallxoj kejt botes lidhjet e forta dhe midis Bogotes
Qohen paret e droges
Dalja te porti e presin cunat e londres (wow)
Me veti shum brothers
Kejt pidhat e somes
Don ti a s'don ti lirisht thirrem legjenda tirones (rrahh)
S'i njoh un kta pussy hip-hopin e dridha dhe prap qe ku jom
Ma i madhi i rruges o birrat e kurves un jom
Respekt per shqipet qe jan n'Itali midis Belgjikes ata qe kan shti
Do jon jasht,do jon mrena kejt kta shqipe du mi pa free (du mi pa free)
Ciao Sicilia,Salute Marsellia quaranta sei aprilla sparo a tutti per la famiglia ma suca sta miinchia
S'e une kerkujt s'iu binda
Kjo nuk o dosje,kjo o xhungel,qaty n'midis u rrita
(kurse baba jem m'tha nqoftse do me kon i suksesshem bohu ghost e une kshu po boj tash e mrapa)


Ky tekst u dërgua nga Leons Sula   MassarentiIl Ghost
Featuring: Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/10/2021
Directed By Il Ghost And Stresi
Shoot By Reckless Visuals, Nobz And Fabio Juen
Editing & Vfx By Broken Tape
Special Thanks To Pakufijt
Mix And Master By Gojardi, Ice Mute And Il GhostIl Ghost - Midis Europes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Midis Europes".
3. Video është e këngës "Midis Europes", por nuk këndohet nga Il Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Il Ghost:


Komente 0