Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iladi Emini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Iladi Emini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi dhe popullore vajtuese. Më datë 7 Janar 2020, Iladi Emini publikon videoklipin "Malli Gurbetqarit". Më datë 16 Janar 2020, Iladi Emini publikon videoklipin "Kujtoje Allahun". Më datë 24 Mars 2020, Iladi Emini publikon videoklipin "Gurbeti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rbs

Gezim Berisha

Gentian Muska

Ralien

Albo 06

Mr. Babushi

Fatmir Ademi

Snero

Ekrem Bislimi

Sazan Mecani

Tags: Iladi Emini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet