A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ilaz Kosova - Luj Luj  (Feat. Mensuri)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2019

2019-08-20T00:59:49

Featuring

Mensur KadriuNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Luj Luj" kënduar nga Ilaz Kosova.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Luj Luj".
Videoklipi nga Ilaz Kosova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Saranda Krasniqi - Luj Luj

Pa ekall diskotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Pa ekall dikotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Ta kam thënë o zemer e po ta them prap
Nata esht e bukur kur festojm në club
Fort muzika ndihet gotat mbushen plot
Neser nuk i dihet lum kush jeton sot
Për të është kjo bot
naj naj naj naj naj naj naj naj

Luj luj luj,luj o shpirti jem
Sonte atmosfera ka per tu mbajt n mend
Luj luj luj,luj zemër me mu
Pa ekall sot diskotekën skena ku me shku ku me shkuu

Kur jam afër teje orët nuk i ndjej
Vetën time zemër veq te ty e gjej

Ku është diskoteka njerëz ndisponim
Më e bukur duket jeta me ty shpirti im

Lum kush jeton sot për të është kjo bot
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Luj luj luj,luj o shpirti jem
Sonte atmosfera ka për tu mbajt n men
Luj luj luj,luj zemër me mu
Pa ekall sot diskotekën skena ku me shku

Pa ekall diskotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj
Pa ekall diskotekën skena ku me shku
Naj naj naj naj naj naj naj naj

Luj luj luj,luj o shpirti jem
Sonte atmosfera ka per tu mbajt n men
Luj luj luj,luj zemër me mu
Pa ekall sot diskotekën skena ku me shku, ku me shku(REF)

Smail Puraj - Luj Luj

o sonte ne kyt vend per ty
dua me keng per ty moj
bukuroshe qe zemeren me ke
marr qe zemren me ke marr

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x2

o sonte ne kyt vend per ty
dua t'kendoj tan naten pa
ja nda me ty dua t'vallezoj
oooo me ty dua t'vallezoj

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x2

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x3

luj luj mos pusho per mu sonte
vallzo krejt naten ty te pres gra
me ty deri mengjes x3

Gramoz Gervalla - Luj Luj

Na e dim qe je valltare me vallzu a pot vjen marr Si tja kesh lakmi naj kuj merr mindilin hyn e luj

Ref
Luj Luj mos prito bashk me neve ti vallzo sonte luj deri n'maksimum digje kalle bone shkru
ref 2

Qysh po din me lujt atë bel para valles pse spo del Kan hy nvalle krejt po lujn me ta shku ty nuk po mujn

Ref
Luj Luj mos prito bashk me neve ti vallzo sonte luj deri n'maksimum digje kalle bone shkru
ref:4


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019