A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilda Krama
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Music genres: Pop

Ilda Krama is a singer. Më datë 25 Nëntor 2018, GSIIM publikon videoklipin "About Love", në bashkëpunim me Ilda Kramën.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019