Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ilda Krama - Cigarette  (Feat. Tringa Sadiku)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2016

2016-08-03T08:27:30


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cigarette" kënduar nga Ilda Krama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilda Krama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet