Ilion Kraja
Ilion Kraja
Ilion Kraja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Ilion Kraja është poet i vogël. Pershendetje, une jam Ilion Kraja. Kohen e kaloj me shume me shoket e mi. Me pelqen shume te luaj fotboll, por me pelqen dhe te shkruaj poezi dhe tekste kengesh.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0