Ilion Kraja Poezi
Ilion Kraja

Ekipi I Zemres

A e don zemra një ekip
Që luan bukur me taktik
Ky ekip sa her ne fushe qendron
Humbjen nuk e pranon
me kët ekip qeshim e fitojme
Trofete mga dora si leshojm
Ky ekip ka vec një emër
Dhe thuet Bayern Munchen me zemer

- Poezi nga Ilion Kraja


- U dërgua nga ilionkraja -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Ilion Kraja


Komente 0