Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ilir Bilalli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ilir Bilalli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2005, Ilir Bilalli merr pjesë në Ylberi 2005 me këngën "Futbollisti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erion Mamuti

Diar Rama

Drion Shaqiri

Benjamin Crmjani

Ardit Piraj

Ehad Dula

Erdin Hasani

Troy Turku

Diar Mehmeti

Ylli Sfarqa

Tags: Ilir Bilalli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet