Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ilir Shaqiri - Maria  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/09/2013

2013-09-22T16:14:20+00:00Nje dite takova une nje vajze
te gjithe e therrisnin o Maria
se ç'gjuhe fliste nuk e dija
nuk di nga i dinte kenget e mia Maria
nuk di nga i dinte kenget e mia Maria

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria

Sa her buzeqeshte ajo dukej
Sa her buzeqeshte ajo dukej si Kosova

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria


Ky tekst u dërgua nga halilsinnani   erresira
Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet