Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliret - Jetë E Zezë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kur djelli perendo
une nuk e shoh
bariu kur kendon
une nuk e degjoj
i mbyllur ne qeli
pran te djallit e zi
shtat dite e shtat nete
buke pa ngrene dhe uje pa pi

2x
O jete e zeze
qendro qendro
o zemere zeze
dot mos u dorezo

Kur ujqit ulurojn
nene mos u shqeteso
kur dridhmat me i degjon
per mua mos vajto
djalli me ka zene
dhe nuk me leshon
ne pranga me ka lidh
trurin m‘ a shelmos

4 x
O jete e zeze
qendro qendro
o zemere zeze
dot mos u dorezo


Ky tekst u dërgua nga Valon Seferi


Publikimi: 30/03/2012Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0


Iliret - Jetë E Zezë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetë E Zezë".
3. Video është e këngës "Jetë E Zezë", por nuk këndohet nga Iliret.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.