Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilirët - Bjondina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bjondina" kënduar nga Ilirët.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kevin Edmond - Bjondina

Mendjen ti knena
Jo te ajo tjetra
Zemra fuega
Mos u merzit baby
Mendjen e madhe eka
Shtikla me maje paska vnu
Mama calma veq ty pot shoh

Para mi x6 Mama
Solo tu maaa

Whine for me bjondina me stilin chika nga pristina trupin eki murda thiri mami mamacita x 2

Skam nevoj un per tjeter femen e jeta temen e jeta temen

Qysh pom mdoket ajo jeta jeme jeta jeme
Zemer nuk po du tjeter kom pas ekom
Dal sen i njejt yey
Tu eres la bonita
Pe din se un gjith e ti baby
Me mato
Que paso
Que paso
Que paso
Que paso
Como fue
Me enamore
De una vez una vez una vez


Para mi x6 mama
Solo tu x5 ma

Lori - Bjondina

REF: x2:
Hej biondina hajt ta kallim krejt
jo si ne nuk ka
me biondinen tavolina hej
n'dashni ke me ra

Sot kena dal me bo qejf
e shotsa me pi
ka me u kall
se me tjera s'po du me ni
hej biondina jena t'mira
çunat jan tu plas
flokt e verdha plot me teka
afer dun me na pas

REF: x2:
Hej biondina hajt ta kallim krejt
jo si ne nuk ka
me biondinen tavolina hej
n'dashni ke me ra

Sot kena dal me bo qejf
e shotsa me pi
ka me u kall
se me tjera s'po du me ni
hej biondina jena t'mira
çunat jan tu plas
flokt e verdha plot me teka
afer dun me na pas

REF: x2:
Hej biondina hajt ta kallim krejt
jo si ne nuk ka
me biondinen tavolina hej
n'dashni ke me ra

Artan Jusufi - Bjondina

Hej ti bjondin fustani mir pot rrin x2

Baby je e mrekullushme
Ke buzqeshje pozitive
Me ty me behet embla endrrat nagative x2
Ref:
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin

Zemer ti me ben te lumtur
Ti mi ngjall ndjenjat e mija
Kur me shfaqes para syve mkaplon qmenduria x2
Ref:
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin
Hej ti bjondin fustani mir pot rrin
Hej ti bjondin zemren krejt ma shkrin

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 29/09/2012Më Shumë Këngë Nga Ilirët:


Komente 0


Ilirët - Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondina".
3. Video është e këngës "Bjondina", por nuk këndohet nga Ilirët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.