Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Iliriana Loxha - Lulia Me Limana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2000

2000-12-26T16:12:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulia Me Limana" kënduar nga Iliriana Loxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Iliriana Loxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Iliriana Loxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet