Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilirjana Elshani (Lila) - Oj Zeshkanja Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/01/2019

2019-01-09T15:06:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Zeshkanja Ime" kënduar nga Ilirjana Elshani (Lila).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilirjana Elshani (Lila) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ilirjana Elshani (Lila):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet