Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Iljas Limani

Nuk ka akoma asnjë votë

Iljas Limani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsad Jonuzi

Fidaim Gashi

Lirigzon Emini

Arber Mavraj

Ferki Veseli

Faton Avdyli

Arbër Aliu

Afrim Spahiu

Qemal Stafasani

Traboin Mehaj

Tags: Iljas Limani, Iljaz Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet