A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

IllMill - HBR


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2019

2019-08-16T19:00:10

Ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

Eh be ropt tash osht shum von per dashni
njejt jan si shokt edhe dosjet
e kta reperta qysh i vrajn
i kam deshmitar arushen edhe kocet
nese hondern nuk mlen me ndejk
une stla me flejt ose han plum ose drek
smundesh mem prek mfal nese je prek
be ti qifsha krejt

Ehh be ropt cka me bo kejt dojn me bo lek
une terezik nuk eci me shtet
te une ka ble nese ty ta shet
ti edin kush je qaty kur je vet
pse man inatt ti nuk na njeh
ti nuk ishe dje don me tash lek
kur isha eshef qe jam tu njeh

ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

eh be ropt kejt reperat e bojn tupakin
ama All zone my
5 mengjes kur tvin tzit ka dera po ma bojn
surprajz o I tash kum ardh me ec
se nuk kom cka em hup kurgjo nuk osht nHollywood
cka osht tu ndodh n'Hut ekena mar ndor
i keni pa t'hunt per ket qim nane jom institut
ti lutu veq per ty un per krejt cka ikom mas
sjom shembull i keq ose tboj mir ose tvras
thojn tvjen mas kshtu qe ma shum osht tum dasht por veq pi policis kerkon nuk e pash (shit)
pse man inatt ti nuk na njeh edhe zdua met ra nsy
smuj me ik se policia ma leht um ze

Ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

Ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

Ehh be ropt telefoni nuk u nal
netet qe ti ke flejt edi qe nuk ishe leht
zdihet a o n'plum a n'treg

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019