A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Lluni & Erno - Du Me Pi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/02/2019

2019-02-17T12:00:00

Këngë e albumit:

"United State Of Albania"


Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Dal nmahall qaty ku rrina bajna llafe koti
disponimi mormorima ja kombinoj moti
depresioni bashkangjitet thot o ka mungon loti
Deshta me nejt vet po f**k it masi erdhe ngo ti

Tu argumentu me veten npersonalitet treten
tu notu nmenime tmia deri sa te gjej tverteten
Si akili themren, ti mu dopsin ma din
Mvyn dikush me ma thy zemrën kom nevoj për inspirim

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Du me pi Raki nuk du me ni mka ba me ni Melankoli
problem qa kom nuk du me ni
edhe ma nuk e di, veq du me pi haverit
qo edhe nja haverit, hajt edhe nja haverit

Up in dhe kllub jem ktu pi djeshit
bashk me kejt robt bina pluma dhe bresher
Up in dhe Klubb rri urt me msusin
haverat jan soft I go une Marquez Houston

Mu shfaq gjoni keshi mkeshi para ftyres
goten ma cakrroj sallut une vet para pasqyres
Maje distancen veq pijes ja dha shancen
edhe naj femnes qe mdon pa ja financu romancën

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Du me pi Raki nuk du me ni mka ba me ni Melankoli
problem qa kom nuk du me ni
edhe ma nuk e di, veq du me pi haverit
qo edhe nja haverit, hajt edhe nja haverit

Du me pi, Du me pi,ciroc shtok jack deniels dhe JB
Du me pi, du me pi bema nja, f**k it bemi tri!

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Du me pi Raki nuk du me ni mka ba me ni Melankoli
problem qa kom nuk du me ni
edhe ma nuk e di, veq du me pi haverit
qo edhe nja haverit, hajt edhe nja haverit


Ky tekst u dërgua nga Bleron BKartolina (3)

U krijua nga Roni🍀 2019-10-02 11:10:58
Du me pi raki
Nuk du me ni
M'ka ba me ni
melankoli
U krijua nga llunimylife 2019-06-09 15:55:37
Dal n'mahall
Qaty ku rrina
Bajna llafe koti
U krijua nga dreni_05_ 2019-05-06 17:58:04
Po du me pi haverit
Qo edhe nja haverit
Shko thirre kamarierin

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019